top of page
Home: Movie

Херсон. Тихий терор. Хроніки пекла

Херсон — місто, окуповане російськими війсками з перших днів війни. Російська пропаганда намагається створити картинку «мирного життя» на півдні України, а насправді Росія викрадає та катує людей, тримає херсонців в інформаційній ізоляції, не дозволяє залишати окупований регіон. Проте Херсон чинить опір.

Маріуполь. Хроніки пекла

Маріуполь — зруйнований, але нескорений. Місто на сході України з населенням майже півмільйона людей пережило окупацію, повню руйнацію і гуманітарну катастрофу. Окупанти знищували цивільних, не даючи можливості втекти. У цьому фільмі — розповідь тих, хто вижив, про життя у пеклі та зрештою — порятунок.

Про проєкт "Хроніки пекла"

Хроніки пекла — документальний проєкт про війну в Україні. Шокуючий та відвертий. Ми розповідаємо про військові злочини РФ проти мирних українців та збираємо свідчення тих, кому вдалось вижити у пеклі — під обстрілами та окупацією. Бо переконані — світ має знати правду, а військові злочинці — бути покарані.

Home: About

Команда проєкту

Режисер і сценарист Єлизавета Татарінова

Режисер монтажу Ілля Макаренко
Оператори
Віктор Левчук, Олексій Дідік

З приводу партнерства чи співпраці пишіть нам:

thechroniclesofhell@proton.me

Home: Team
Home: Donate

Допоможіть проєкту

Наш проект — волонтерський. Але все ж потребуємо коштів на пальне, ночівлю знімальної групи у відрядженні та маємо купувати харчі режмонту (бо він деколи просить їсти).

Підтримайте нас, будь ласка, якщо маєте таку можливість:

bottom of page